@@ fun kids club @@

@@ fun kids club @@
کلوپ سرگرمی برای کودکان
آخرين مطالب
لینک دوستان

 

 

 

 

 

 

  www.radin2010.niniweblog.com

 www.funclubkids.niniweblog.com     

سلام به همه مامانای مهربون ' اگر تمایل به خرید لباس کودک برندهای ترک در تلگرام هستید

لینک زیر را کلیک کنید با سپاس فراوان

https://telegram.me/joinchat/04b07d29017607e2a1a574049fbb4b7c

 

دوستان میتونید لینک رو در قسمت آدرس بار  کپی کنید و از این طریق عضو شوید[موضوع : ]
[ شنبه 24 / 5 / 1394 ] [ 11:39 قبل از ظهر ] [ پریسا مامان رادین ]

تزیین زنبوری بادکنک

 

بادکنک-زنبور

 

بادکنک آرایی یکی از هنرهای دشوار برای تزیینات جشن های کودکانه است . اما سایت نازک در این پست برای شما یک ایده ی زیبا و ساده و جالب برای تزیین بادکنک مناسب جشن های کودکانه با تم زنبور دارد که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید . 

مواد و وسایل مورد نیاز برای تزیین بادکنک :
بادکنک زرد رنگ
یکپیچ یا مهره فلزی
ماژیک برای نقاشی کردن

روش کار :
مهره را داخل بادکنک بیندازید و بادکنک را باد کنید تا وقتی که شکل دایره ای به خود بگیرد . سر بادکنک را ببندید و از قسمت سر بادکنک دایره هایی با فاصله ی مساوی روی بادکنک رسم کنید . تعداد و فاصله ی این دایره ها به سلیقه ی خودتان بستگی دارد .
برای قسمت مرکزی بادکنک باید دو تا بال کوچک رسم کنید .
در نیمه ی سوم بادکنک هم چشم ها و دهان زنبور را رسم کنید .
مهره کمک می کند تا بادکنک روی میز یا زمین بنشیند و با جریان هوا جابجا نشود .
این مدل ساده از تزیین بادکنک برای جشن هایی که با تم زنبور برگزار می شود مناسب است .

نازک[موضوع : جشن تولد]
[ جمعه 22 / 1 / 1393 ] [ 2:57 بعد از ظهر ] [ پریسا مامان رادین ]

تزیین بادکنک برای جشن کودکانه

 

بادکنک (3)

همیشه دوست داریم فضای جشنمون تک باشه میتونیم با ذره ای خلاقیت ایده هایی رو اجرا کنیم که زیباترین منظره شکل بگیره ..تو این پست یه تزیین زیبای بادکنک و میذارم امیدوارم برا چشناتون بسازین و لذت ببرین

 

 

 

 

 

 

چیزای مورد نیاز رو تو عکس زیر می بینین ..بادکنک..کاغذ رنگی ریز شده..ریسه برا آویزون کردن..نخ..قیچی و چسب

بادکنک (2)

 

بعد از ریز ریز کردن کاغذ رنگیامون که بهتره تو رنگای مختلف باشه اونا رو تو بادکنک می ریزیم ..سعی کنین حجم بیشتری کاغذ رنگی رو وارد محیط بادکنک کنین تا موقع باد کردن نمای بهتری رو بده

بادکنک (4)

بعد از اتمام کار بادکنکا رو باد کرده واز ریسه های رنگی آویزون میکنیم ..میتونین تعداد زیادی رو درست کنین وحروف اسم کودکتون رو رو اون بچسبونین تا مناسبت بیشتری رو داشته باشه یا هر حرف دیگه مثلا تولدت مبارک و غیره..جشن خوش بگذره

نازک[موضوع : جشن تولد]
[ جمعه 22 / 1 / 1393 ] [ 2:56 بعد از ظهر ] [ پریسا مامان رادین ]

ایده ی زیبا برای تزیین خوراکی جشن

 

کاردستی (6) - Copy

چیزیکه همیشه دوست داریم رو میز چیده شده ی جشنای کودکانه مون باشه تزیین زیبای خوراکی برا اوناست که همیشه سعی می کنیم بهترین تزیین و داشته باشیم..تو این پست یه ایده ی زیبا رو برا تزیین خوراکی جشن دارم که امیدوارم موقع جشناتون استفاده کنین و از لبخند کودکانتون لذت ببرین

 

 

 

 

 

وسایل زیادی نیاز نداریم فقط لیوان یه بار مصرف..کاغذ..چسب

لیوانامون بهتر هست که رنگی باشن که زیباتر به نظر برسن

خب در اولین مرحله یه خرگوش رو نقاشی می کنیم هم از جلو هم از پشت ..قراره این خرگوشا میخوان پشت و رو رو لیوان قرار بگیرن..الگوا رو برش می زنیم

 

 

کاردستی (3) - Copy

اونا رو رو لیوانامون می چسبونیم باید هر دو طرف خرگوش به لیوان بچسبه

کاردستی (5) - Copy

 

بعد از آماده شدن خوراکیا رو تو لیوان ریخته و رو میز می چینیم..امیدوارم از این ایده استفاده کرده و جشن بهتون خوش بگذره

نازک[موضوع : جشن تولد]
[ جمعه 22 / 1 / 1393 ] [ 2:55 بعد از ظهر ] [ پریسا مامان رادین ]

 

 

 

با بشقابهای مقوایی این تاجهای با مزه رو درست کنین

 

 


اینم برای وقتی میخواین برین تولد و کادوتون نقدی یا سکه است

 

 

 

 [موضوع : جشن تولد]
[ چهارشنبه 8 / 3 / 1392 ] [ 10:44 قبل از ظهر ] [ پریسا مامان رادین ]

            
 

 

        همین حالا شروع کنید و از این روش های ساده برای برگزاری یک جشن تولد هیجان انگیز استفاده کنید

  

محیط خانه یکی از بهترین مکان‌ها برای برگزاری جشن تولد است، چرا که میتوانید همه چیز را  راحت تحت کنترل خود دربیاورید، فرزندان معمولا در محیط خانه بهتر رفتار میکنند و هم‌چنین آن‌ها را میتوان به راحتی کنترل کرد. اگر چه برگزاری جشن تولد در محیط بیرون خانه نیز همراه با لذت فراوان است؛ این محیط می‌تواند پارک نزدیک به خانه تان و یا حیاط خانه‌ی خود  نیز باشد. اگر احساس می‌کنید جای شما کوچک است شاید خانه مادربزرگ جای مناسبی برای گرفتن تولد با تعداد زیادی از بچه باشد.

اگر تولد را در خانه مادربزرگ برگزار کردید، یک لیستی از وسایلی که مورد نیازتان است و باید تهیه شود را آماده کنید.

سعی کنید در برنامه ریزی و مرتب کردن خانه و کلا چیدن برنامه برای تولد کودکتان او را نیز دخیل نمایید، اگرچه همه مادرها به دنبال سورپرایز کردن فرزندانشان هستند، اما دخالت دادن بچه ها در این امر علاوه بر سرگرم کردن آنها ،می‌تواند خلاقیت آن‌ها را نیز شکوفا کند و در انجام کارها کمک حال شما نیز باشند.

به فرزندتان اجازه بدهید در مرحله دعوت میهمانان، مرتب کردن محل تولد، پرکردن بادکنکها  و نوشتن دعوت‌نامه برای میهمانان دخالت داشته باشند. کودکان می‌توانند کارتهای دعوت را یا با کامپیوتر و یا به صورت دستی آماده نمایند. علاوه بر این‌ها در چیدن محل پذیرایی نیز می‌توانند به شما کمک نمایند.

زمان تولد برای کودکان کوچک‌تر بهتر است بین یک تا دوساعت باشد، برای کودکان بزرگتر دو تا سه ساعت پیشنهاد می‌شود.

بهتر است بر روی درب منزلتان دسته‌ای از بادکنک‌ها را بچسبانید .

بهتر است اسم‌های بچه ها را روی کاغذ زیبایی طراحی کنید و زمان وارد شدن به منزل‌تان انها را به گردن کودکان آویزان کنید تا هنگام صدا زدن از اسم خودشان استفاده نمایید و دچار سردرگمی نشوید.

 

 

بهتر است یک مکان و یا یک کیسه پارچه‌ای بزرگ برای قرار دادن کادوهایی که دوستان فرزندتان میاورند در نظر بگیرید تا قبل از جشن تولد کادوها دچار آسیب نشوند و البته بعد از بازکردن کادوها نیز این وسایل را به همان جا ببرید تا خراب نشوند.

بچه‌ها را در تمام این ساعات سرگرم کنید.

اطمینان داشته باشید که غذا به میزان کافی آماده کرده‌اید.

اگر چیزی به عنوان عصرانه آماده کرده‌اید و دوست دارید که بچه ها آن‌ها را به خانه‌هایشان ببرند پس، برای هریک از بچه‌ها یک کیسه پارچه‌ای انتخاب کنید و آن مواد خوراکی را درون آن‌ها بزارید و کاملا ‌آماده باشید، پدر و مادرها معمولا 15چند دقیقه مانده به اتمام جشن به دنبال فرزندانشان می‌آیند.

نکته‌ی آخر اینکه بدانید این یک روز خاص برای شما و فرزندتان است، روزی است که فرزند شما متولد شده است. میتوانید مادربزرگ و عمه و خاله را نیز به این میهمانی دعوت کنید و قسمتی از تولد را به دیدن فیلم جشن تولد سال‌های گذشته و  یا دیدن عکس‌هایی از زمان نوزادی فرزندتان و عکس‌هایی از جشن تولدهای گذشته بپردازید.

 

نکاتی جزیی که حتما به آن توجه کنید:

 

میتوانید ایده‌های جدید دیگری را با جستجو در اینترنت پیدا کنید.

توجه داشته باشید اگر قرار است تولد فرزندتان را در پارک بگیرید حواستان به وضعیت آب و هوا باشد.

حواستان باشد که شربت و یا آبمیوه ها را دست به دست توسط کودکان منتقل نکنید چرا که امکان دارد از دست آنها بیافتد و علاوه بر کثیف کردن خود و زمین باعث شکستگی لیوان و حوادث بعد از آن شود. اگر کودکی خیلی کوچک است حتما حواستان باشد که در کنار پدر و مادرش باشد و اجازه ندهید در سراسر اتاق حرکت کند، چرا که امکان افتادن سایر بچه ها بر روی او و دیگر حوادث وجود دارد.

 

هشدار

 

بهتر است جعبه کمکهای اولیه را در نزدیکترین محل قرار دهید. چرا که امکان دارد کودکان دچار آسیب شده و احتیاج به این وسایل پیدا شود.

به همه کودکان این اطمینان را بدهید که اسباب بازی و بادکنک برای همه‌ی آنها وجود دارد. سعی کنید از بادکنک کمتری استفاده کنید چرا که ترکیدن انها گاها با صدایی همراه است که باعث ترسیدن کودکان می‌شود. 

 

منبع:لاتین[موضوع : جشن تولد]
[ شنبه 28 / 11 / 1391 ] [ 10:24 بعد از ظهر ] [ پریسا مامان رادین ]
 
اول از همه اینكه بهتره كیك تولد خیلی خلاقانه باشه چون بیشتر از اینكه کودک از آن لذت ببرد از تماشایش بیشتر ذوق می‌كند...
 
برترین مجله اینترنتی ایران برترین ها: 

می‌دونیم كه ‌اولین سالیه كه می‌خواین تولد بگیرین و برای همین شاید خیلی ندونین كه باید چیكار كنین.

1. اول از همه اینكه بهتره كیك تولد  خیلی خلاقانه باشه چون بیشتر از اینكه کودک از آن لذت ببرد از تماشایش بیشتر ذوق می‌كند.

2. از اونجایی كه کودک  به اندازه شما بزرگ‌ترا حوصله ندارد بهتره این جشن رو خیلی كوتاه برگزار كنین، مثلا یك یا 2 ساعت.

3. اگه خواستین با بادكنك تزیین كنین از بادكنك‌های هلیوم استفاده كنین چون اونایی كه لاتكس هستند، برای کودکان خطر خفگی دارن.

4.  بهتره قبل از شروع مهمونی از کودکتان عكاسی كنین چون هم مرتب تر است و هم دور و برم آن خلوت‌تر.

5. بذارین یه مدتی برای خودش باشد. زورم نكنین كه حتما اجتماعی باشد چون واقعا دلش می‌خواد یه زمانی را با خودش بازی كند.

6.  از اونجایی كه دوستای او ممکن است زیاد باشد  او هم هنوز اونقدر بزرگ نشده كه بتواند از خودش مواظبت كند، بهتره بعضی از خاله‌ها و دوستاتون رو برای كمك دعوت كنین.

7.  یه كار هیجان‌انگیز دیگه‌ای كه می‌تونین انجام بدین اینه كه یه شب قبل از جشن، اجازه بدین کودک نخستین تكه از كیكش رو امتحان كند و از آن لذت ببرد. اینطوری حتی اگه شب مهمونی پاتون به ریشه فرش گرفت و كیك زمین افتاد، ناراحت نخواهید شد كه من نتونستم آن را بچشم.

8.  حواستون باشه از چراغای رنگی برای  تزیین خونه استفاده  نكنین چون ممكنه  یه قسمت از سیم  لخت باشه و تماس بچه‌ها با اون باعث برق‌گرفتگیو به هم خوردن مهمونی بشه.


[موضوع : جشن تولد]
[ پنجشنبه 8 / 4 / 1391 ] [ 11:16 بعد از ظهر ] [ پریسا مامان رادین ]
 
 
30 راه برگزاري جشن تولدي جالب و بي دردسر
30 راه برگزاري جشن تولدي جالب و بي دردسر


 
بچه ها تولد را هر جور که باشد دوست دارند حتي اگر ندانند واقعاً تولد چه معنا و مفهومي دارد، کيکشان چه شکلي است،مهمان ها چه کساني هستند وچه کادويي مي گيرند، غذا چي است و ... وبعضي پدر ومادرها دوست دارند در ميزباني، تعداد مهمان ها و تزئينات وخوارکي ها وهدايا و سرگرمي هاي بچه ها سنگ تمام بگذارند اما برخي والدين مايلند جشن تولد فرزندشان تا حد ممکن جمع و جور وبي سرو صدا باشد تا خودشان و والدين ساير بچه ها، با اين مشغله هاي زياد به زحمت و دردسر نيفتند. درادامه ايده هايي به شما مي دهيم که بعد از اتمام جشن تولد سرسام نگيريد.
1. چقدر بودجه داريد؟
بودجه تان را بين غذا، تنقلات، کيک، تزئينات، هديه براي فرزندتان ويادگاري هايي براي بچه هاي ديگرتقسيم کنيد.
2.نبايد براي تمام بودجه دراختيارتان هزينه بتراشيد، قسمتي از آن را بگذاريد براي امور غير قابل پيش بيني.مطمئن باشيد دقيقه 90 هميشه موردي پيش مي آيد که آن موقع از خودتان ممنون خواهيد بود که مبلغي را کنار گذاشته بودي.
3.مهمان ها را چگونه دعوت مي کنيد؟
مي خواهيد مهمان ها را تلفني دعوت کنيد يا درمدرسه (مهد) تولد را اعلام کنيد. يا براي مهمان ها کارت دعوت بفرستيد؟ اگر مي خواهيد تعداد زيادي از هم کلاسي هاي فرزندتان را دعوت کنيد، تلفن کردن به همه آنها وقت گير است، مي توانيد کارت دعوت هاي چاپ شده آماده را از فروشگاه ها تهيه کنيد يا با سليقه خودتان کارت هاي دست سازي درست کنيد.
4.از معلم يا مربي فرزندتان فهرستي از نام بچه هاي کلاس بگيريد وبعد از آماده کردن کارت ها از فرزندتان بخواهيد آنها را به هم کلاسي هايش بدهد.
5.مي توانيد روزي که قراراست کارت ها پخش شوند، با فرزندتان به کلاس برويد وبه بچه ها بگوييد چقدر از آمدنشان دراين مهماني خوشحال مي شويد.
6.موقعي را به خاطر بياوريد که مي خواستيد فهرست مهمان هاي شب عروسي تان را آماده کنيد. گاهي براي جمع و جور کردن فهرست بايد کلي فکر کرد وزمان گذاشت تا تعداد دعوتي هاي از فضا وامکانات موجود بيشتر نشود.
7. جشن را کجا برگزار مي کنيد؟
دررستوران
علاوه برهزينه غذا، بايد براي هر نفر يا هر 5-4 نفر هزينه خدماتي که رستوران براي برگزاري جشن در اختيارتان قرار مي دهد را بپردازيد.
8. چه والدين ساير بچه ها آنجا بمانند وچه بروند، مسئوليت چندين کودک با شماست و در آن شلوغي وشيطنت بچه ها، علاوه بر برگزاري شايسته جشن تولد بايد حواستان به تک تک بچه ها باشد.
9. درمدرسه يا مهد کودک
بايد همه وسايل سرگرمي، پذيرايي وخوراکي ها را به مدرسه يا مهد کودک منتقل کنيد.
10. درخانه
معمولاً جشن تولدي که درخانه گرفته شود، از برگزاري تولد در رستوران، مهد کودک يا مدرسه ارزان تر تمام مي شود.
11. بايد قبل از مهماني حسابي به خانه برسيد، بعد ازمهماني هم بايد دوباره همه جا را تميز و مرتب کنيد، به خصوص اگر مهمان هاي شما پسر بچه هاي شيطان باشند.
12. چند تاخردسال و چند تا دبستاني مي خواهيد دعوت کنيد؟
نوزادان ونوپايان معمولاً بازي خاصي احتياج ندارند؛ اما گروه هاي سني ديگر هر کدام با بازي هاي مناسب سنشان سرگرم مي شوند وخوش مي گذرانند. با توجه به تعداد مهمان هاي هر رده سني، بازي ها و سرگرمي هاي بي خطر وهيجان انگيز کودکان را تدارک ببينيد.
13.محل برگزاري تولد را چگونه تزئين مي کنيد؟
اگر هزينه زيادي براي اين کار درنظر نگرفته ايد خودتان را اذيت نکنيد، آويزان کردن چند تا بادکنک به لوستر وديوار پشت ميزي که مي خواهيد کيک را روي آن بگذاريد کافي است.
14. اگرتزئينات برايتان اهميت ويژه اي دارد، مي توانيد سليقه به خرج دهيد وکيک و آذين ها و بادکنک ها را هماهنگ انتخاب کنيد.
15. زمان تولد
بهتر است تولد را بين ساعت 12 تا 15 روز جمعه برگزار کنيد. حتماً لازم نيست تولد را در تاريخ خودش بگيريد. والدين بچه ها گرفتارند وممکن است راهشان دور باشد ورساندن ودنبال فرزندشان آمدن برايشان دشوار باشد.
16. براي بچه هاي 3-2 ساله يک و نيم ساعت مهماني کافي است.
17. چه کسي کمکتان مي کند؟
از مادر، دوست يا همسايه تان بخواهيد شما را در برگزاري شايسته اين جشن ياري کند. اگر کسي را پيدا نکرديد، يک نفر براي چند ساعت استخدام کنيد.
18. حتماً يک نفر را براي عکاسي وفيلمبرداري بگذاريد. لازم نيست اين شخص از آتليه بيايد؛ يک نفر از آشنايان هم مي تواند اين مسئوليت را قبول کند. به ياد داشته باشيد نمي توانيد هم مسئوليت مهماني را به عهده بگيريد وهم چشم تان دنبال شکار لحظه هاي ناب وخاطره انگيز باشد.
19. جايزه هاي مهماني هاي کوچولو
جايزه هايي که براي بچه ها در نظر مي گيرد لازم نيست خيلي گران و عجيب وغريب باشند: عروسک هاي پشمي کوچک، بازي هاي فکري کوچک، کتاب داستان ويک بسته مداد رنگي يا...
20. حواستان باشد جايزه هاي شما به گونه اي نباشد که وقتي بچه ها آنها را به خانه شان مي برند پدر مادرهايشان را به ستوه آورند. مثلاً اگر بچه ها کوچکند مداد شمعي وآبرنگ ( که ممکن است در وديوار را با آنها نقاشي کنند) يا تفنگ ها وعروسک هاي پر سروصدا اصلاً مناسب نيست.
21. بايدها ونبايدهاي هدايا
هداياي فرزندتان را در طول مهماني باز نکنيد. ممکن است بعضي از بچه ها به اين همه کادو کمي حسودي کنند و بهشان خوش نگذرد.
22. بعد ازاتمام مهماني دراولين فرصت از والدين بچه ها به خاطر هدايا و لطفشان تشکر کنيد.
23. تنقلات، غذا و کيک تولد
بنا به توانايي جيب وبازويتان مي توانيد
غذا را خودتان تهيه کنيد يا به رستوران سفارش دهيد.
24.اگر مهمان هاي شما دوستان و آشنايان بزرگسال هستند، غذاهاي پلويي ومناسب مجالس را انتخاب کنيد.
25. اگر مهمان ها فقط بچه ها هستند، غذاهايي که بچه ها دوست دارند وخوردنشان راحت است را انتخاب کنيد. مثلاً ماکاروني غذاي مورد علاقه بچه هاست؛ اما خوردنش سخت است وممکن است بچه ها حين خوردنش لباس هاي مهماني شان و مبلمان وفرش و پرده تان را چرب و چيلي کنند.
26. غذاهايي که بچه ها دوست دارند وخوردنشان براي آنها راحت است، انوع ساندويچ هايي که محتوياتش بيرون نمي ريزند، انواع يپراشکي ها، سمبوسه ها ودست پيچ ها که روغنشان خوب گرفته شده، غذاهايي که راحت دانه دانه با چنگال برداشته مي شوند يا منسجم اند مثل سالاد الويه، سالاد ماکاروني يا تکه هاي کوچک گوشت و مرغ و سبزيجات پخته و...
27.تنقلاتي که براي پذيرايي انتخاب مي کنيد بايد راحت دانه دانه با انگشت دست برداشته شوند ودر دهان جاي بگيرند. ذرت پفکي، چيپس، شکلات، پفک وشکلات هاي کوچک، برگه ومغز آجيل هايي که به دندان نمي چسبند، براي پذيرايي خوبند.
28.ميوه ها را برش دهيد ودر ظرف براي بچه ها از هر ميوه چند برش بگذاريد وبا چنگال به آنها تعارف کنيد تا راحت بخورند. سراغ بستني، گز، سوهان و ميوه ها وخوراکي هايي که بچه ها سختشان باشد بدون کمک بزرگ ترها بخورند وبعد ازاتمام آن دست وصورت ولباسشان را کثيف کنند، نرويد.
29. همه تنقلات را روي ميز نچينيد. آنها را در ظرف هاي کوچک روي ميزهاي کنار صندلي بگذاريد تا بچه ها بي خجالت ازآنها بردارند و بخورند.
30. لازم نيست براي طراحي کيک ( طرح عکس فرزندتان، شخصيت کارتوني خاص و...) شهر را زير پا بگذاريد وخودتان را بکشيد! يک کيک خوش رنگ و زيبا به اندازه متناسب با تعداد مهمان ها براي يک تولد خوب کافي است.
$ نکاتي که در جشن يک سالگي فرزندتان نبايد فراموش کنيد.
فرزندتان اهميت نمي دهد دراولين جشن تولد زندگي اش همه اهل محل و فاميل را دعوت کرده ايد يا فقط مامان و بابا بزرگ ها را. تدارکاتي که مي بينيد بستگي به سليقه خودتان دارد. فقط به خاطر بسپاريد برنامه هاي جشن تولد، اول ازهمه براي کسي که قرار است يک ساله بشود جذاب باشد.
*يک کيک ويژه تهيه کنيد: اگر خودتان کيک درست کردن بلديد. يک کيک خوش رنگ وخوشمزه وزيبا بپزيد. يا سري به شيريني فروشي بزنيد ويک کيک مخصوص سفارش دهيد. فرزندتان نه تنها از خوردن اين کيک لذت مي برد. بلکه نگاه کردن به آن را هم دوست دارد.
*کوتاه برگزار کنيد: اگر درمهماني شما فقط بچه ها دعوت شده اند. مدت مهماني را کوتاه درنظر بگيريد براي بچه ها يکي دو ساعت کافي است.
*فضا را خطرناک نکنيد: اگر مي خواهيد در و ديوار منزل را تزئين کنيد، از زينت آلات ريزي که ممکن است بچه ها دردهان ببرند استفاده نکنيد، از بادکنک وکاغذ رنگي کمک بگيريد.
*خودتان را خسته نکنيد: اگر قراراست براي شام مهماني آشپزي کنيد، ديگر بقيه کارها را خودتان انجام دهيد مي توانيد نظافت منزل وتزئين ديوارها را به عهده همسرتان بگذاريد واز مادر يا دوستتان بخواهيد کيک را بپزد.
*قبل از رسيدن مهمان ها، عکس بگيريد: حتماً ديده ايد در جشن تولد بچه ها، مادرشان نمي توانند يک عکس تکي درست وحسابي از فرزندشان بگيرند از بس که بچه ها شيطنت مي کند. وقتي همه جا را حاضر کرديد وخودتان و فرزندتان مرتب وآماده براي مهماني شديد، کيک را بياوريد واز فرزندتان کنار کيکش چند تا عکس يادگاري بگيريد.
*فرزندتان را راحت بگذاريد: فرزندتان را مجبور نکنيد مثل آدم بزرگ ها بنشيند. ممکن است بخواهد دراطراف بچرخد يا کفش ولباس مهماني اذيتش کند، زياد به او سخت نگيريد.
*دست تنها نمانيد: اگر درخانواده تان کسي نيست که هنگام مهماني کمکتان کند، از يکي ازهمسايه هايتان تقاضاي کمک کنيد يا يک کارگر يا پرستار استخدام کنيد.
منبع:نشريه شهرزاد، شماره 22.


[موضوع : جشن تولد]
[ سه شنبه 23 / 3 / 1391 ] [ 6:25 بعد از ظهر ] [ پریسا مامان رادین ]
 
تم تولد لاک پشتی

تم تولد لاک پشتی

 

پشقاب و لیوان تم تولد یک سالگی لاک پشتی

 

بشقاب تم تولد لاک پشتی

بشقاب تم تولد لاک پشتی

تم تولد لاک پشتی

تم تولد لاک پشتی

تم تولد یک سالگی

تم تولد یک سالگی

بادکنک و آویز و کلاه تم تولد یک سالگی لاک پشتی

 

تم تولد یک سالگی

تم تولد یک سالگی

تم تولد لاک پشتی

تم تولد یک سالگی لاک پشتی

تم تولد لاک پشتی

تم تولد لاک پشتی

 

دستمال و شمع و زیر انداز تم تولد لاک پشتی

تم تولد لاک پشتی

تم تولد لاک پشتی

تم تولد لاک پشتی

تم تولد لاک پشتی

تم تولد لاک پشتی

تم تولد لاک پشتی[موضوع : جشن تولد]
[ دوشنبه 22 / 3 / 1391 ] [ 2:08 بعد از ظهر ] [ پریسا مامان رادین ]

این تم برای دختران کوچک اجرا می شود و بسیار شاد است

 

 

 

تم تولد

تم تولد یک سالگی

 

لیوان تم تولد یک سالگی دختر شاد

 

 

تم تولد

تم تولد

 

سرویس پذیرایی تم تولد دخترک شاد

که رنگ قهوه ای و صورتی دارد .که پیشنهاد می کنم یا ترکیبی کار کنید و یا صورتی -البته تریبی زیباتر می شود به شرطی که باد کنک هم صورتی و قهوه ای به صورت ترکیبی استفاده شود .

 

 

تم تولد

تم تولد

 

 

تم تولد

تم تولد

 

کارت دعوت و کارت تشکر

 

تم تولد

تم تولد

 

 

تم تولد

تم تولد

 

بادکنک

 

 

تم تولد

تم تولد

 

 

تم تولد

تم تولد

 

 

تم تولد

تم تولد[موضوع : جشن تولد]
[ دوشنبه 22 / 3 / 1391 ] [ 1:46 بعد از ظهر ] [ پریسا مامان رادین ]
 
fun at one boy

fun at one boy

 

تم تولد پسر شاد  fun at one boy :

تم های تولد در همه جای دنیا استفاده می شود .

تم تولد در جشن یک سالگی متفاوت از بقیه تم ها می باشد .تک تولد پسر شاد از مورد توجه ترین تم های تولد یک سالگی برای کودکان می باشد .

بشقاب fun at one boy

تم تولد پسر شاد یک سالگی

 

 

تم تولد پسر شاد

لیوان تم تولد پسر شاد

 

 

تم تولد یک سالگی پسر شاد

تم تولد یک سالگی پسر شاد,

 

 

تم تولد یک سالگی پسر شاد

تم تولد یک سالگی پسر شاد

 

 

تم تولد یک سالگی پسر شاد

تم تولد یک سالگی پسر شاد

 

 

تم تولد یک سالگی پسر شاد

تم تولد یک سالگی پسر شاد[موضوع : جشن تولد]
[ دوشنبه 22 / 3 / 1391 ] [ 1:39 بعد از ظهر ] [ پریسا مامان رادین ]
صفحه قبل 1 2 صفحه بعد
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ رو برای پسرم رادین ثبت میکنم تا بتونم از این طریق به هوش و خلاقیت بیشترش کمک کنم. امیدوارم شما هم بتونید از این وبلاگ بهره لازم رو ببرید. هر انتقاد و پیشنهادی رو به گوش جان خواهم شنید. فرزند خوب ساختنی است نه داشتنی!
آرشيو مطالب
آمار وبلاگ
آنلاین : 7
بازدید امروز : 557
بازدید دیروز : 950
بازدید هفته گذشته : 1507
کل بازدید : 1456902
امکانات وب