@@ fun kids club @@

کلوپ سرگرمی برای کودکان

نکاتی در مورد بازی های کودکانه :

1393/2/15 16:00
1,793 بازدید
اشتراک گذاری

نکاتی در مورد بازی های کودکانه : 

• مهم است بدانیم حداقل زمان بازی با کودک دو ساعت است . در غیر این صورت کودک ارضا نشده و این نیاز در وی به صورت عقده باقی می ماند . پس اگر والدینی کودکشان را به پارک یا محلی برای بازی و تفریح بردند ، تا قبل از این زمان او را محروم نکنند . 
• بازی خانه سازی کودک را صاحب اختیار بار می آورد و به او می آموزد که باید ساخت !

• بازی ترکاندن باد کنک برای رفع عقده ها و رهایی از خجالتی بودن مفید است . به کودک می فهماند که بزرگترین چیزها ( مشکلات ) هم به دستان تو می ترکد ! می فهماند که عقده هایت را بترکان . 
• خمیر بازی منعطف بودن را به طور غیر مستقیم به او می آموزد و به او می فهماند لج باز نباش و گاهی هم تو تغییر کن . 
• تلفن بازی : بازی که در آن والدین با استفاده از دو عدد گوشی تلفن با کودکشان تلفنی صحبت می کنند ، این بازی بهترین وصیله برای ارتباطی کردن و آموختن روابط عمومی و رفع خجالتی بودن است . 
• دروغ ابزار بازی کودکان است ! چون خیال پرداز است و قدرت تصویر سازی بالایی دارد . این عیب کودک نیست . دقت شود

پسندها (5)
نظرات (3) مشاهده جعبه ارسال نظر
رها
4 خرداد 93 23:32
واااااااای واقعا" عالی بود بازم ممنون من همیشه یه ساعت تو پارک که میموندیم میگفتم بریم کافیه دیگه و همیشه هم دخترم غر میزد پس از این به بعد تنظیم میکنم میذارم 2 ساعت بازی کنن بچه ها من فکر میکردم بچه ها هر چی هم بازی کنن سیر نمیشن
پارسه گرد
26 خرداد 93 9:53
مدیر محترم با سلام. با توجه به اینکه مطالبی مفیدی در وبلاگ خود درج نموده اید ، خوشحال خواهیم شد تخصصی ترین وب سایت حوزه خانه و خانواده را مشاهده نموده و ضمن بهره مندی از مطالب ، به ما افتخار داده و لینک وب سایت پارسه گرد را در پیوندهای خود نیز درج نمائید . www.parsegard.com
مامانی(برای دخترم زهرا)
30 خرداد 93 18:06
سلام1و6رو خیلی دوس داشتم نمیدونستم تشکر فراوان
niniweblog
تمامی حقوق این صفحه محفوظ و متعلق به @@ fun kids club @@ می باشد